Autor: 
Redakcja
Data: 
26 sierpnia, 2023

KKS Polonia Warszawa pokonuje Hydrotruck Radom

Kolejny sparing Czarnych Koszul i kolejna (po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z Decką Pelplin) wygrana! W piątkowym meczu poloniści pokonali w Radomiu miejscowy Hydrotruck 90:74.

Już w pierwszej kwarcie podopieczni Jakuba Pendrakowskiego prezentowali się zauważalnie lepiej, niż gospodarze, czego efektem była wygrana tej części meczu 21:9. W drugiej odsłonie również lepsi byli poloniści, którzy na przerwę schodzili prowadząc 46:22.

Sporą część strat gracze z Radomia odrobili w trzeciej ćwiartce, w pewnym momencie zmniejszyli stratę do jednocyfrowej (prowadzenie Polonii na kilkadziesiąt sekund przed końcem III kwarty wyniosło 62:54). W ostatniej części meczu poloniści znów byli lepsi, dzięki czemu ostatecznie wygrali 90:74.

Hydrotruck Radom - KKS Polonia Warszawa 74:90 (9:21, 13:25, 32:18, 20:26)

KKS Polonia Warszawa zdecydował o ujawnieniu swojej kadry dopiero we wrześniu. Szanując tę decyzję, nie zamieszczamy informacji o składzie KKS-u w tym sparingu. 

Źródło: Hydrotruck Radom

Udostępnij artykuł:
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram