Autor: 
Redakcja
Data: 
10 października, 2023

Zmiana trenera Czarnych Syrenek. Jacka Sękowskiego zastąpiła Bogumiła Szczurowska

MKS Polonia Warszawa na swojej stronie na Facebooku poinformował 10.10.2023, że "funkcję trenera żeńskiego zespołu Polonii przestał pełnić Jacek Sękowski". Jak przypomina MKS, "Trener Sękowski prowadził ekipę Czarnych Syrenek od momentu jej reaktywacji latem 2021 roku. W premierowym sezonie 2021/2022 wywalczył z drużyną awans z czwartej do trzeciej ligi, w której kolejnym sezonie - 2022/2023 - Polonia pod jego wodzą zajęła 2. miejsce".

Dzień później poinformowano, że funkcję tę obejmie dotychczasowa 2. trenerka - Bogumiła Szczurowska. Jak przypomina MKS, B. Szczurowska pracuje z zespołem od lipca tego roku, a wcześniej związana była jako trenerka i zawodniczka z Ząbkovią Ząbki.

Obecnie drużyna Czarnych Syrenek w rozgrywkach III ligi po sześciu kolejkach zajmuje 4. miejsce w tabeli z 8 punktami straty do liderek - Diamentów Warszawa. W ostatnią niedzielę udało jej się przerwać serię czterech meczów bez zwycięstwa i wysoko pokonać WAP Warszawa 7:1.

Przypomnijmy, że w naszym Magazynie w marcu br. zamieściliśmy rozmowę z trenerem Sękowskim, do przypomnienia sobie której zachęcamy.

Fot. screen z rozmowy z trenerem Sękowskim na FB MKS-u.

Udostępnij artykuł:
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram