Autor: 
Redakcja
Data: 
18 czerwca, 2023

Czarne Syrenki z porażką na koniec sezonu. Polonia Warszawa - MUKS Tomaszów Mazowiecki 0:1. Galeria z meczu.

Piłkarki Polonii nie będą wspominać dobrze swojego ostatniego meczu sezonu 2022/23. W rozegranym na bocznym boisku przy Konwiktorskiej 6 pojedynku z MUKS-em Dargfil Tomaszów Mazowiecki, Czarne Syrenki uległy 0:1. Zachęcamy do zapoznania się z galerią z meczu.

Występujące w I grupie III ligi zawodniczki Polonii przed kończącym sezon meczem nie miały już szans na dogonienie liderującej w tabeli drużyny Wisły Płock, która zapewniła sobie awans do II ligi. Wygrana z zespołem z Tomaszowa zagwarantowałaby jednak Czarnym Syrenkom 2. miejsce w tabeli, które - mając w pamięci wydarzenia z poprzednich lat - teoretycznie może dać np. prawo do gry w barażach do wyższej klasy rozgrywkowej.

Zawodniczki Polonii przegrały jednak z tomaszowiankami. Jedyna bramka padła ok. 60 minuty po skutecznie wykonanym rzucie karnym. Podopieczne Jacka Sękowskiego miały jeszcze szanse na wyrównanie, ale bramkarkę MUKS-u od utraty gola ratowały słupek i poprzeczka.

Mimo porażki, Polonia zajęła ostatecznie drugie miejsce sezonu w związku z przegraną Zamłynia Radom, które miało jeszcze szanse na prześcignięcie Czarnych Syrenek. Polonistki, choć mają identyczny bilans punktowy co Legia Soccer Schools, legitymują się lepszym bilansem bezpośrednich meczów (zwycięstwo i remis).

Zapraszamy do zapoznania się z galerią autora Roberta Andrzeja Oliszewskiego - link TUTAJ.

Udostępnij artykuł:
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram