Patrycja, jak zapatrujesz się na grę w barwach Polonii Warszawa? Czujesz większą odpowiedzialność na barkach niż w Diamentach?Zdecydowanie tak, w Diamentach nie miałam okazji grać „o coś”, nie czuło się aż takich emocji. Teraz atmosferę meczu czuje się już wiele […]
